Wiosenna łąka

„Wiosenna łąka” pod takim hasłem odbyły się  5 kwietnia 2017r. kolejne warsztaty kulinarne adresowane do dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku. Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Zdrowe Drugie Śniadanie”. Poprowadziły je uczennice z klasy 1 TUŻ. Wolontariuszki wspólnie z paniami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku i nauczycielami z przedszkola pomagały dzieciom wyczarować piękne, kolorowe desery.

Przedszkolaki  przygotowując swoje desery wykazały się wielką pomysłowością i kreatywnością. Zajęcia dały dzieciom i organizatorom warsztatów wiele satysfakcji i radości.