ŚWIĄTECZNA PACZKA ROLNICZAKA

Po raz kolejny w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku  odbyła się akcja przedświątecznej pomocy „Świąteczna Paczka Rolniczaka”. Cała społeczność szkolna zorganizowała zbiórkę różnego rodzaju artykułów spożywczo – przemysłowych, z których zostały  zrobione paczki dla potrzebujących rodzin uczniów z naszej szkoły. Akcja trwała od 10.12.2016 r.  do 20.12.2016 r.

Efekty akcji były imponujące, dzięki czemu obdarowanych w tym roku było więcej niż w poprzednim. Wszystkim osobom, które włączyły się do akcji bardzo dziękujemy.