Świąteczne inspiracje

Aby umilić najmłodszym czas oczekiwania na święta, dnia 15 grudnia 2016r. uczennice z klasy 1 TUŻ i 2 TUA odwiedziły Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 8 w Słupsku.

Wspólnie z dziećmi komponowały owocowo-warzywne choinki. Poprzez zabawę dziewczęta chciały zachęcić najmłodszych do codziennego spożywania warzyw i owoców. Dzieci podczas warsztatów poznały techniki tworzenia i dekorowania choinek przy użyciu wybranych przez siebie warzyw i owoców. Wspólne zajęcia dostarczyły maluchom dużo radości i uśmiechu.