Wizyta Świętego Mikołaja!

6 grudnia 2016r. młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariusza odwiedziła dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku, dla których przygotowała przedstawienie o tematyce świątecznej „Jak to Mikołaj polubił witaminy”.

Inscenizacja bardzo spodobała się najmłodszym. Były wesołe okrzyki,  szczere  uśmiechy, pamiątkowe zdjęcia. Dodatkową niespodzianką dla dzieci było pojawienie się dwóch Mikołajów „Grubego” i „Chudego”, którzy rozdawali dzieciom prezenty: paczuszki z marchewką i kolorowe bałwanki. Dzieci specjalnie na tę okazję zaśpiewały piosenki o świętach i Mikołaju.

Najmłodsi byli zachwyceni wizytą swoich starszych kolegów. Dyrektor Przedszkola p. Lucyna  Budzich oraz  nauczycielki placówki  serdecznie podziękowały młodzieży za zaangażowanie i uatrakcyjnienie tego święta dzieciom.