Mistrzostwa Słupska Przedszkolaków w piłce nożnej 2016

9 grudnia 2016r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Panda” przy Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku zaangażowali się w organizację „Mistrzostw Słupska Przedszkolaków w piłce nożnej 2016”.

Zadanie było realizowane ze Środków Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok. Turniej  odbył się  w Hali Gryfia w Słupsku. W zawodach wzięło udział 14 przedszkoli.  Łącznie z kibicami we wspólnej zabawie uczestniczyło ok.500 dzieci. Każde przedszkole miało zapewnioną opiekę wolontariuszy, którzy pomagali małym zawodnikom i ich kibicom, dbali o sprawny przebieg zawodów i uczestniczyli w nagradzaniu zwycięskich drużyn.