Dodaj Świętom Smaku - zbiórka żywności

Wolontariusze Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku uczestniczyli w dniach 25-27 listopada 2016 r. w  świątecznej zbiórce produktów żywnościowych zorganizowanej przez Bank Żywności. W tym roku odbywała się ona pod hasłem „Dodaj Świętom Smaku”. Przez cały weekend wolontariusze zbierali żywność, która trafi do ubogich i potrzebujących - podzielenie się jedzeniem to najpiękniejszy codzienny gest, który świadczy o tym jak bardzo zależy nam na innych.

Do akcji włączyło się 25 wolontariuszy, którzy w zespołach 3-osobowych pełnili 2-3 godzinne dyżury w hipermarkecie Biedronka przy ulicy 11 listopada w Słupsku.

Wolontariuszom serdecznie dziękujemy!