Bank Żywności

foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku


Motto: "Gdzie nie ma książki, tam w życiu człowieka czyni się zła pustka, której niczym wypełnić nie można(…). Człowiek więdnie bez dobrej książki, jak więdnie kwiat bez słońca…” K. Makuszyński

Podczas tegorocznej zbiórki żywności Podziel Się Posiłkiem wspólnymi siłami zebraliśmy 7 148,28 kg produktów żywnościowych. Jak zwykle dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania akcji na terenie Słupska ( Gim. nr 2, Gim. nr 4, I LO, IV LO, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Agrotechnicznych, ZS nr 1, ZSM i L nr 4, Gim. w Kobylnicy, ZS w Jezierzycach, Kuratorzy, MDP w Smołdzinie, ZHP w Słupsku, Stowarzyszenie Teen Challenge, Stowarzyszenie Dajmy Im Radosć, Zrzeszenie Emerytów, Stowarzyszenie Wychowawców i wychowanków Domów Dziecka) Lęborka (ZHP Lębork, Zespół Szkół Agrotechnicznych), Wejherowa, Pucka, Władysławowa, (Stow. Nasze Gniazdo), Ustki, (MOS Ustka, GOPS Ustka) Kobylnicy,(ZS w Kobylnicy) Wicka (GOPS w Wicku).

 

Na naszym magazynie jak zwykle dzielnie pracowały Dziewczyny z MOPRu- Kasia i Aneta pod okiem pracowników BŻ- Maćka i Patryka. I Gosi.

Ufff...nie zawsze wymieniamy wszystkich ale wiedzcie, że wszystkie nasze zbiórki żywności gromadzą setki wolontariuszy nie tylko ze Słupska. A już w listopadzie świąteczna zbiórka...będzie nas jeszcze więcej.