Bank Żywności

Podczas tegorocznej zbiórki żywności Podziel Się Posiłkiem wspólnymi siłami zebraliśmy 7 148,28 kg produktów żywnościowych. Jak zwykle dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania akcji na terenie Słupska ( Gim. nr 2, Gim. nr 4, I LO, IV LO, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Agrotechnicznych, ZS nr 1, ZSM i L nr 4, Gim. w Kobylnicy, ZS w Jezierzycach, Kuratorzy, MDP w Smołdzinie, ZHP w Słupsku, Stowarzyszenie Teen Challenge, Stowarzyszenie Dajmy Im Radosć, Zrzeszenie Emerytów, Stowarzyszenie Wychowawców i wychowanków Domów Dziecka) Lęborka (ZHP Lębork, Zespół Szkół Agrotechnicznych), Wejherowa, Pucka, Władysławowa, (Stow. Nasze Gniazdo), Ustki, (MOS Ustka, GOPS Ustka) Kobylnicy,(ZS w Kobylnicy) Wicka (GOPS w Wicku).

Na naszym magazynie jak zwykle dzielnie pracowały Dziewczyny z MOPRu- Kasia i Aneta pod okiem pracowników BŻ- Maćka i Patryka. I Gosi.

Ufff...nie zawsze wymieniamy wszystkich ale wiedzcie, że wszystkie nasze zbiórki żywności gromadzą setki wolontariuszy nie tylko ze Słupska. A już w listopadzie świąteczna zbiórka...będzie nas jeszcze więcej.