Skaczemy dla Natalki

Dziękujemy wszystkim uczestnikom eventu, którzy dzielnie walczyli, żeby przeskoczyć Mount Everest. Podziękowania należą się również osobom które przyczyniły się do tej imprezy: Bernadecie Kopeć i Marcinowi Klinkoszowi jako kierownikom zamieszania. SOSiR Słupsk za udostępnienie obiektu;

Fundacji United Way za pomoc w organizacji zbiórki; Annie i Łukaszowi Skowrońskim za okazane wsparcie finansowe przy produkcji koszulek, firmie WielkiFormat oraz Apator, za przekazanie gadżetów na aukcje; Izie Grabowskiej, Ewie Schulz, Iwonce Kosickiej, Tomkowi Kosickiemu, Mirkowi Witkowi i Jarkowu Skapowiczowi - trenerom Akademii Małego Lekkoatlety, którzy prowadzili konkursy dla najmłodszych; Marioli Szeremecie, trenerce w programie Lekkoatletyka dla Każdego za pomoc przy organizacji; wolontariuszkom: Wiktorii, Kasi i Oli z Zespołu Szkół Agrotechnicznych oraz Klaudii z I LO i Kindze z Siemianic; Adamowi Gołębiowskiemu oraz Joannie Moszczyńskiej za pomoc, Monice z MyGym za przeprowadzenie rozgrzewki oraz nagrody, PKS Słupsk za pomoc w dystrybucji plakatów, TV Słupsk, Gryf24 oraz Głos Pomorza za pomoc w promocji imprezy; Wszystkim, którzy upiekli i przynieśli ciasta na kiermasz.