Wolontariusze na Mistrzostwach w Piłce Nożnej Przedszkolaków

W dniu 10 czerwca na obiektach stadionu 650-lecia w Słupsku odbyły się Letnie Mistrzostwa Słupska Przedszkolaków w Piłce Nożnej Słupsk 2016.

Organizatorem imprezy był UKS Byki Słupsk. W turnieju wzięło udział 15 słupskich przedszkoli. Każde przedszkole reprezentowała grupa składająca się zarówno z zawodników jak i przedszkolaków kibicujących. Łącznie 450 dzieci. W zmaganiach turniejowych przedszkolaków bardzo aktywnie pomagali nasi wolontariusze, którzy wykazali się dużą kreatywnością, umiejętnościami interpersonalnymi i wyjątkowymi zdolnościami organizacyjnymi.