Wigilia wolontariuszy

Z okazji radosnych i oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia szkolni wolontariusze zorganizowali spotkanie wigilijne, by wspólnie, w klimacie świątecznym, poczuć wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt.

Uroczysta wigilia odbyła się w piątek 18 grudnia w czytelni. Podczas spotkania pani Dyrektor Iwona Wojtkiewicz złożyła całemu zespołowi wolontariuszy życzenia świąteczne oraz podziękowała za ich bezinteresowną działalność dla dobra drugiego człowieka. Nie zapomniał o nas również Święty Mikołaj, który dla każdego uczestnika spotkania miał słodki upominek. Blask świec, zapach pierników oraz polskie kolędy towarzyszyły serdecznym pogawędkom i wielu dobrym życzeniom.

Życzymy Całej Społeczności Szkolnej ZSA spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil roziskrzonych kolędą, wielu wzruszeń przy wigilijnym stole i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2016. Wolontariusze ZSA