GRA TERENOWA - "O co chodzi z tą żywnością?"

W dniu 29.09.2015r. najaktywniejsi  wolontariusze ze szkół średnich i gimnazjów wzięli udział w GRZE TERENOWEJ - "O co chodzi z tą żywnością?"

W ramach projektu "PRZEchodnik" realizowanego przez Bank Żywności w Słupsku. Naszą szkołę reprezentowali wolontariusze z klasy: 3TAK, 2 TAK i 3 TI. Młodzieżowe grupy wyruszyły  na ulice miasta, żeby zmierzyć się z kreatywnymi zadaniami dotyczącymi m.in. tematu marnowania jedzenia. Zadania były różnorodne: od kulinarnych przez muzyczne, teatralne, sportowe i dziennikarskie. Zabawa była bardzo udana. Na zdjęciach  z tego wydarzenia widać także mur wykonany w ramach projektu.