ROBOTYKA W PRZEDSZKOLU #2

20 grudnia 2017r. informatycy z klasy 3 TI już po raz drugi odwiedzili przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola  nr 8 w Słupsku aby pokazać dzieciom jak fascynujący może być świat robotyki. Dzieci w atmosferze zabawy uczyły się konstruować  i programować modele pojazdów mając przy tym mnóstwo radości.

Celem wspólnych spotkań  jest pokazanie dzieciom sposobów na kreatywne spędzanie czasu. Zajęcia zwiększają umiejętność logicznego myślenia, umiejętność pracy w grupie, oddziaływują  również bezpośrednio na wyobraźnię, jak i  kształtują wrażliwość estetyczną najmłodszych.