V Słupski Bieg Niepodległości

11 listopada 2017 odbył się V Słupski Bieg Niepodległości. Bardzo aktywnie w organizację biegu włączyli się nasi wolontariusze. Pomagali oni głównemu organizatorowi imprezy Stowarzyszeniu Osób Pozytywnie Aktywnych STOPA w Słupsku. Trasa liczyła 10 km i wiodła ulicami centrum naszego miasta. W biegu wzięło udział ok. 540 osób. Wręczenie nagród odbyło się w hali Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego im. T. Gwiżdża w Słupsku. Zwycięzców dekorowali olimpijczyk Jan Huruk i rekordzista polski w biegu na 400 metrów Tomasz Czubak. Opiekunami grupy wolontariuszy  byli nauczyciele p. Iwona Kosicka i Monika Żynis.