Dzień Pieczonego Ziemniaka w przedszkolu

19.10.2017r. w Przedszkolu Integracyjnym nr 8 w Słupsku odbyły się jesienne warsztaty kulinarne, w które bardzo zaangażowali się również nasi uczniowie. W tym dniu na dzieci czekały liczne atrakcje: konkurs plastyczny „Wesoły ziemniak”, tworzenie sałatki jarzynowej oraz zabawy przy piosenkach związanych ze świętem. Główną atrakcją spotkania była konsumpcja upieczonych ziemniaków, które były prezentem od Zespołu Szkół Agrotechnicznych dla przedszkolaków. Wspólnie spędzony czas  dzieci z młodzieżą przyniósł wszystkim wiele radości.