Słupskie Mistrzostwa Przedszkolaków Słupsk 2017

w dniu 07 czerwca 2017 r. na obiektach Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku przy ul. Madalińskiego rozegrano LETNIE MISTRZOSTWA SŁUPSKA PRZEDSZKOLAKÓW W PIŁCE NOŻNEJ - SŁUPSK 2017. Zadanie było realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.

W turnieju  udział wzięło 16 słupskich przedszkoli, które zostały podzielone na cztery grupy w dwóch kategoriach wiekowych (rocznik 2010 i 2011). Każde przedszkole reprezentowała grupa składająca się zarówno z zawodników, jak i kibiców. Łącznie prawie 400 przedszkolaków. Każde przedszkole miało  zapewnioną opiekę wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „PANDA” przy Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, Poprzez udział w turnieju umożliwiliśmy dzieciom przeżycie radosnych chwil i osiągnięcie sukcesów sportowych. Wolontariuszom bardzo dziękujemy!