Kacper Firkowski laureatem "8 wspaniałych"

Kacper Firkowski – uczeń klasy 1 technik geodeta został Laureatem Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu  Nastolatków „8 Wspaniałych”. Była to 23 edycja konkursu, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz zachęcanie rówieśników do działań prospołecznych.

Kacper został wyróżniony za wszechstronne działania na rzecz środowiska lokalnego, konsekwentną pomoc potrzebującym oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla naszego Wolontariusza. Gratulujemy!!!