Wystawa fotograficzna 4 łapy.

Dnia 09.09.2015 o godzinie 11 wzięliśmy udział w otwarciu wystawy fotograficznej „Cztery Łapy”.

Zorganizowana ona była przez pracowników schroniska dla bezdomnych zwierząt „Podaj łapę” w Słupsku oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku. Można ją jeszcze zobaczyć w godzinach pracy Biblioteki  - w Filii nr 8 na Braci  Gierymskich. Zapraszamy! Zwierzęta i ich los tak nas poruszył, że wybieramy się w najbliższym czasie by je odwiedzić w ich „przybranym domu” czyli w schronisku.

Udział w wystawie wzięli wolontariusze z 3 TI pod opieką p. Moniki Żynis oraz uczniowie 1TA pod opieką p. Marii Perz.