Podsumowanie akcji - Paka dla Bezdomniaka 2016

Z przyjemnością pragniemy poinformować, ze w tym roku nasza coroczna zbiórka karmy, koców i innych rzeczy dla zwierząt ze schroniska ponownie zakończyła  się ogromnym sukcesem.

Tegoroczna zbiórka  pod hasłem „Paka dla Bezdomniaka” odbyła się w dniach 2-10 grudnia 2016r. Do akcji włączyło się bardzo dużo naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Dostarczono kilkadziesiąt kilogramów karmy suchej i mokrej, kasze, makarony, dużą ilość koców, kołder, kagańce, miski ,legowiska. Dzięki tym licznym darom mogliśmy ponownie zabezpieczyć przed zimą zwierzęta, które przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Słupsku.  Z zebranych przez nas produktów przygotowane zostaną tam dla nich ciepłe posiłki –by uprzyjemnić im zimowe dni.

Akcja „Paka dla Bezdomniaka” miała na celu zapewnienie zwierzętom pożywienia, zwrócenie uwagi na problem  bezdomności zwierząt i pokazanie, ze pomaganie jest łatwe i razem możemy pomóc przetrwać bezdomnym czworonogom trudny zimowy czas.

Wszystkim którzy wspomogli nasza akcje serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy akcji:
SK Liga Ochrony Przyrody