Podsumowanie akcji - Paka dla Bezdomniaka 2016

foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku
foto1
Biblioteka ZSA w Słupsku


Motto: "Gdzie nie ma książki, tam w życiu człowieka czyni się zła pustka, której niczym wypełnić nie można(…). Człowiek więdnie bez dobrej książki, jak więdnie kwiat bez słońca…” K. Makuszyński

Z przyjemnością pragniemy poinformować, ze w tym roku nasza coroczna zbiórka karmy, koców i innych rzeczy dla zwierząt ze schroniska ponownie zakończyła  się ogromnym sukcesem.

Tegoroczna zbiórka  pod hasłem „Paka dla Bezdomniaka” odbyła się w dniach 2-10 grudnia 2016r. Do akcji włączyło się bardzo dużo naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Dostarczono kilkadziesiąt kilogramów karmy suchej i mokrej, kasze, makarony, dużą ilość koców, kołder, kagańce, miski ,legowiska. Dzięki tym licznym darom mogliśmy ponownie zabezpieczyć przed zimą zwierzęta, które przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Słupsku.  Z zebranych przez nas produktów przygotowane zostaną tam dla nich ciepłe posiłki –by uprzyjemnić im zimowe dni.

Akcja „Paka dla Bezdomniaka” miała na celu zapewnienie zwierzętom pożywienia, zwrócenie uwagi na problem  bezdomności zwierząt i pokazanie, ze pomaganie jest łatwe i razem możemy pomóc przetrwać bezdomnym czworonogom trudny zimowy czas.

Wszystkim którzy wspomogli nasza akcje serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy akcji:
SK Liga Ochrony Przyrody
Szkolny Klub Wolontariusza