Narodowe Czytanie powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis"

Narodowe Czytanie powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis". W czytaniu wziął udział Starosta Powiatu Słupskiego Pan Zdzisław Kołodziejski i inni przedstawiciele władz samorządowych. Lektury wysłuchała młodzież szkolna i nauczyciele, którzy aktywnie włączyli się w czytanie.

Równocześnie uczestnicy Narodowego Czytania obejrzeli fragmenty adaptacji powieści polskiego noblisty a uczniowie klas pierwszych zapoznali się biblioteką szkolną.
Organizatorem spotkania był Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku i Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.