Bijemy rekord w Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania.

10 czerwca uczestniczyliśmy w Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania pod hasłem "Jak nie czytam, jak czytam", której celem było promowanie książek wśród uczniów , inicjowanie mody na czytanie.

O godz. 10 ustanawialiśmy  rekord czytania w jednym momencie. Tworzyliśmy również łańcuch książek przy piosence "Chirurgia plastyczna"  w  wykonaniu Dominiki Majewskiej z klasy 2 TU. Był również wspólny aerobic i  pyszne śniadanie na trawie. Czytaniu towarzyszyła doskonała zabawa, było dużo radości i uśmiechu. Organizatorem imprezy była Biblioteka Szkolna i Samorząd Uczniowski.

W dalszej części dnia odbyły się zawody sportowe "Rekreacja na wesoło" oraz zawody z udzielania pierwszej pomocy.