Majowe desery

10 maja 2017 na cyklicznych warsztatach kulinarnych  nauczyciele Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku oraz uczennice Zespołu Szkół Agrotechnicznych z  klasy wspólnie z dziećmi komponowały majowe  desery. Najmłodszym pomagały również panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Słupsku.

Przedszkolaki wykazały się podczas kulinarnych eksperymentów  bardzo dużą kreatywnością, zaangażowaniem oraz  samodzielnością. I chyba nie trzeba dodawać, że własnoręcznie przygotowany posiłek smakuje podwójnie pysznie!