Dzień truskawki

7 czerwca 2017 l był dla dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku bardzo pracowity. Przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie - wykonały na drugie śniadanie pyszny deser. Pomagały im w tym nauczyciele przedszkola oraz uczennice ZSA w Słupsku z klasy 1 TUŻ. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Desery były nie tylko  smaczne, pięknie ozdobione, ale co najważniejsze wykonały je samodzielnie.

Nawet  największe niejadki zjadały swoją porcję z apetytem. Dzieci przy robieniu deseru kształciły samodzielność, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków. Wspólna praca dała satysfakcję wszystkim dzieciom, zbliżyła ich do siebie oraz wywołała na ich twarzach niezapomniane uśmiechy.